Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Σοφία  (Magic Girls)

Video

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    Bisha AvatarBishaΜηνύματα: 1339 Κριτικές: 49

    Ιστορίες: 0

    Θέλω να την χύνω κάθε μέρα Αξιολόγηση: 9.00 — 06/11/2023 - 12:27
    Θέλω να την χύνω κάθε μέρα Αξιολόγηση: 9.00 — 06/11/2023 - 12:27

    Αχ αχ αχ σοφία τι μου έκανες ακόμα καυλωμένος είμαι με τη σκέψη σου
    η μαλακία για πάρτη σου πάει σύννεφο
    ηθελα πολύ καιρό να την συναντήσω ωσπου τα κατάφερα
    τι να πω για αυτή την γυναικάρα όλα τα έχουνε πει
    ηρθε όμορφα ντυμένη σαν ντιβα χαιρετηθήκαμε εγώ δεν μπορούσα να περιμένω ήμουνα φουλ καυλωμένος
    χαλαρή πήρε το χρόνο της και πήγε για φρεσκάρισμα.
    με το που ηρθε άρχισε η δράση
    φιλιά ασταμάτητα ερωτικά με γλώσσα πίπα για σεμινάριο από τις καλύτερες πίπες που μου έχουν κάνει.
    δύο γύρη έντονου και δυνατου σεξ στα τέσσερα έδωσα πόνο την γαμούσα όσο πιο δυνατά μπορούσα δεν παραπονέθηκε σε τίποτα αντιθέτως ήταν εκεί μαζί μου σε κάθε στιγμή
    αυτή γυναικάρα δύσκολα θα φύγει απ’ το μυαλό μου.
    Πέρασα εξαιρετικά η επανάληψη είναι σίγουρη.

    Σοφία σ’ ευχαριστώ πολύ για όλα είσαι εξαιρετική

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 150
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
    Ηλικία πελάτη 40-49
    Φωτογραφίες Ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    GGdim AvatarGGdimΜηνύματα: 47 Κριτικές: 5

    Ιστορίες: 0

    Ειναι απο τις καλες του γραφειου Αξιολόγηση: 8.17 — 15/05/2023 - 23:36
    Ειναι απο τις καλες του γραφειου Αξιολόγηση: 8.17 — 15/05/2023 - 23:36

    Η Σοφια ειναι μια γυναικα εμπειρη απο ολες τις πλευρες. 

    Ξεκινωντας ομως με τις πρωτες εντυπωσεις, βλεπεις μια περιποιημενη και ομορφη σε συνολο γυναικα με γεματο στηθος αλλα κι κωλο. Η διαθεση της ειναι 100% ερωτικη και ξερει να κανει σοσιαλ που σε καυλωνει εγκεφαλικα. Με δυο λογια στα πρωτα πεντε λεπτα μαζι της ειχα καυλωσει και δεν μπορουσα να περιμενω αλλο. Σε καταλαβαινει και δεν σου χαλαει χατιρι σε οτι της ζητησεις αφου ειναι γκομενα πολυεργαλειο και κανει ακομα και αναλ. Η πρωτη μου επαφη με το σωμα της ηταν ενα χουφτωμα στον κωλο και μετα ενα φιλι διαρκειας που το εδωσε με ολη της την ψυχη. Στα περαιτερω, μου εκανε ενα τσιμπουκι με πολυ γλειψιμο στο καυλι και περιποιηση της γυρο περιοχης χωρις να της υποδειξω τιποτα απλα και μονο με την θεληση της.

    Απο καθαριοτητα ειναι απο τις πολυ ασφαλεις γκομενες που ξερουν τι κανουν και γνωριζουν τα ορια του τι επιτρεπεται και τι οχι. Εγλειψα τις ρωγες της και το μουνι της πριν αρχισουμε το σεξ. Ειχε την απαιτουμεη σιθηση το μουνι της για νορμαλ πουτσα που εχω και εβαλε μικρη ποσοτητα τζελ στην εισοδο που διευκολυνε πολυ την διεισδυση. Στο γαμησι κανει καλη προσποιηση η οποια ειναι εν μερη και αληθινη απολαυση κατα την δικη μου κριση. Ειχαμε επαναληπτικο γυρο χαρις στην καταπληκτικη της προσπαθεια στο στοματικο. Το χυσιμο εναλλαξ μια στα βυζια και μια στα κωλομερια. Απο κωλο ειναι επισης πολυ αποδοτικη και της αρεσει να της τον γαμανε. Ειναι απο τις καλες του γραφειου, τιμα τα λεφτα που παιρνει!


    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 180
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Υπηρεσίες Πρωκτικό
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Elganador AvatarElganadorΜηνύματα: 564 Κριτικές: 147

    Ιστορίες: 0

    Δυνατό γαμήσι Αξιολόγηση: 8.67 — 29/11/2022 - 20:50
    Δυνατό γαμήσι Αξιολόγηση: 8.67 — 29/11/2022 - 20:50

    Στην ώρα της η Σοφία μας Η συνάντηση έγινε στο πριαμο Παγκράτι Ήρθε κομψά ντυμένη με μαύρο φόρεμα Μαύρη γούνα και μαύρα σέξι εσώρουχα. Στον αγώνα η Σοφία είναι πολύ έμπειροι και πολύ δοτική Με ένα βλέμμα που σε μαγνητίζει Στοματικό για σεμινάριο γλύφει αρχίδια και το παίρνει μέχρι το λαρύγγι Είναι από τις κοπέλες που αναζητά δυνατό και σκληρό γαμήσι Είναι καυλιάρα γυναικάρα Την πιστόνιζα Δυνατά Και δεν χαμπαριαζε τίποτα Να την ρωτάω σ' αρέσει και να μου απαντά γάμησέ με ακόμα πιο σκληρά Τι να πεις για αυτή την κοπέλα Ζει για να τρώει πούτσα Έπαιξαν δύο γύρη πολύ δυνατή και ευχαριστήθηκα γερό γαμήσι Είναι από τις κοπέλες που θέλω να δω ξανά και ξανά Προτείνεται ανεπιφύλακτα σε όποιον θέλει να ζήσει το άγριο σεξ όπως υποτίθεται ότι είναι.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 150
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Ηλικία πελάτη 30-39
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Τατουάζ Μικρά διακριτικά
    Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (2)
    Katsikogamis Avatar Katsikogamis 29-11-2022 20:58:17
    sorry boysαλλα για μια γυναικα 40++ όσο καλή να είναι στο σεξ, όσο και καλοδιατηρημένη, εεεεε όχι!!!!!
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Daskalosa Avatar Daskalosa 29-11-2022 22:11:22
    Ωραις ρε παιχτη.. πρεπει να ειναι πολυ καβλιαρα!!!
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Geor78 AvatarGeor78Μηνύματα: 6 Κριτικές: 15

    Ιστορίες: 0

    Πολύ πολύ καλή Αξιολόγηση: 9.00 — 23/08/2022 - 00:30
    Πολύ πολύ καλή Αξιολόγηση: 9.00 — 23/08/2022 - 00:30

    Η Σοφία ήταν μια επιλογή μου καθαρά από περιέργεια
    Πολλά καλά λόγια πολλές καλές κριτικές
    Τι μπορεί να στραβώσει?
    Τίποτα!!!
    Η κοπέλα είναι πολύ καλή επαγγελματίας καταρχήν.
    Διαβάζει τον άντρα με ακρίβεια χιλιοστού.
    Ήρθε Ντυμενη πάρα πολύ όμορφα, εσκορτ ρε παιδί μου.
    Οι φωτογραφίες τόσο αντιπροσωπευτικες όσο δεν πάει. Στο 100%
    Υψος το αναγραφόμενο.
    Στο σοσιαλ στέκεται σε όποιο επίπεδο και αν της ζητηθεί.
    Σοβαρή και με άποψη.
    Εάν μιλάγαμε ακόμα την έπαιρνα σε δεξίωση αβλεπει...
    Καθαρή, πεντακάθαρη και μοσχομυριστη.
    Στο κρεβάτι είναι πολύ άνετη, γλύφεις όσο γουστάρεις, φιλιά απλετα κανονικά.
    Βυζια τούμπανο φυσικά, η χαρά του ισπανικού.
    Πιπα στο τοπ 5 της καριέρας μου.
    Ταχύτητες ανεβάζεις όσο αντέχεις δεν χαμπαριαζει Χριστό.
    Πολύ σεξουαλικό πλάσμα.
    Ειμαι εγκληματίας πραγματικά που δεν πήρα κωλο...
    Η κοπέλα είναι επιλογή που κάνεις όταν θες 100% να μην φας φόλα.
    Πραγματικά με την συγκεκριμένη δεν μπορώ να φανταστώ άνθρωπο ευγενη και καθαρό να μην περάσει καλά.

    Η συναντηση ηταν 3 ωρες αλλα δεν υπαρχει η επιλογη.

    ΥΓ Η κριτική είναι αφιερωμένη στη φράση :
    είσαι πολύ μάγκας τελικά...

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 2 ώρες
    Κόστος (€) 450
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτόν τον μήνα
    Ηλικία πελάτη 40-49
    Φωτογραφίες Ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (3)
    Paparovicz Avatar Paparovicz 23-08-2022 10:42:09
    Ειληκρινα ειναι τοσο καλη για milfara μου φενεται με βαζεις σε σκεψρεις πολλες γιατι θα την παρω να την δοκιμασω
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    AlfaArsenico Avatar AlfaArsenico 23-08-2022 23:14:15
    Εγω δεν την δοκιμασα για αυτον τον λογο.  Ειναι πολυ χαμηλα στο bucket list!
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Katsikogamis Avatar Katsikogamis 29-11-2022 21:04:03
    ναι αλλά για μια 40φεύγα αυτά τα λεφτά;;;; μετά βγαίνουν κάποιοι και λένε είναι ακριβές οι βίζιτες
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    starboy AvatarstarboyΜηνύματα: 126 Κριτικές: 26

    Ιστορίες: 0

    Οπως το περιμενα Αξιολόγηση: 8.17 — 06/07/2022 - 22:03
    Οπως το περιμενα Αξιολόγηση: 8.17 — 06/07/2022 - 22:03

    Ομορφο μιλφ, ντυμένο κλασατα και συνεπείς στο ραντεβού, η τριάδα για να γινει καλη αρχη... Την λογικη επεξεργασια στις φωτογραφιες είναι εύκολο να την φανταστείτε και να την αφαιρέσετε για να βγει η αληθινη της εικονα. Βγάζει μια προστυχιά του τύπου οτι ξερει τι κανει και θα γαμηθείς καλα μαζι της. Απο επικοινωνία της βγάζω το καπέλο, κορυφαία σε λογο και με την γλωσσα του σωματος. Τα φιλια της βαθιά με απεριόριστη γλωσσα… τα αυθεντικα γαλλικα. Τσιμπουκι που τα περιλαμβάνει όλα όπως σε ολα εμπειρη και εξυπνη. Σφιχτό καλό το σώμα και το δερμα για αντα πολυ καλο. Βυζιά τριάρια φυσικα, τα περιποιηθηκα με διάρκεια όπως και το μουνι. Καθαριότητα υποδειγματική και αποτριχωση φυσικα. Το σεξ μαζι της ηταν οχι ακριβώς gfe κάτι παραπάνω ουτε pse ομως, να το πω παθιασμένο pse...οκ... Συνολικα σε ολο το ραντεβού έμεινε ενεργή, δεν κουραστηκε και δεν βαριόταν στο ελαχιστο. Στησιματα απο πισω τελειο και ιεραποστολικό όπως θα ηθελε μια γκόμενα που με γουσταρε. Φωνες και βογγητα υπερ ικανοποιητικα, δεν μπορεις να την πιασεις να προσποιείται. Το ραντεβου μας πήγε πολύ καλα, η διαθεση ηταν καλη αλλα απογειώθηκε σε συνδυασμό με την δική της.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 150
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    lagonisian AvatarlagonisianΜηνύματα: 540 Κριτικές: 39

    Ιστορίες: 0

    Κρεβατομαχίες μετά πρωκτικού έρωτος Αξιολόγηση: 8.83 — 24/06/2022 - 17:03
    Κρεβατομαχίες μετά πρωκτικού έρωτος Αξιολόγηση: 8.83 — 24/06/2022 - 17:03

    40 Βαθμοί λιώνει το κορμί, η λύση είναι μία, πάμε στη Σοφία...Παραφράζοντας το γνωστό τραγούδι της αλβανομεξικάνας ντίβας μας, έτσι και εγώ έψαχνα αντίδοτο για τη ζέστη τόσο την εξωτερική όσο και του κορμιού μου...Είχα τη λύση της παραλίας αλλά μου φάνηκε πολύ μπανάλ και basic, οπότε λέω κάσε να δω αν κουνιούνται... οι βάρκες του "μάγου"...Και πράγματι εντός της προκαθορισμένης ώρας χτυπούσε την πόρτα μου η ξανθιά σεξοβόμβα του γραφείου, ένα κορίτσι που με το καλησπέρα της, το φιλί της και το άγγιγμά της καταλαβαίνεις πολλά... Ήρθε ανάλαφρα ντυμένη με ένα κόκκινο μπλουζάκι ντεκολτέ που τόνιζε τα υπέροχα στήθη της, μια κοντή φούστα μαύρη και ψιλοτάκουνα πέδιλα. Μακιγιάζ,χτένισμα, μανικιούρ και πεντικιούρ όλα στην πένα!! Πέρασμα στο σαλόνι, χαλαρό κρασάκι και κουβέντα και εκείνη φρόντιζε με μικρές σέξυ και απόλυτα αισθησιακές κινήσεις να τσεκάρει το πόσο "διαθέσιμος" και "σηκωμένος" είμαι. το όλο παιχνίδι ήταν εξαιρετικό. Μέχρι που μου άνοιξε τα πόδια της όλως τυχαίως και μου λέει "ωχ ξέχασα να βάλω το στριγκάκι μου" και είδα να μου αποκαλύπτεται ένα υπέροχο και περιποιημένο μουνάκι...Μπανάκι και για τους δύο να ρίξουμε θερμοκρασίες και να φρεσκαριστούμε...



    Τη βρήκα να με περιμένει στο κρεβάτι στα 4, κουνώντας παιχνιδιάρικα τον κωλαρίνο της και τα δάχτυλα της να περνάνε επιφανειακά από τις τρυπούλες της...Καταλαβαίνετε ότι όλα τα κόλπα τα ζόρικα που έμαθα στις Ινδίες, με αυτοσυγκεντρώσεις, διατάσεις, αναπνοές κλπ πήγαν περίπατο και η καρδιά μου άρχισε να χτυπάει δυνατά τα τα τα... Οπότε ως άλλος πιλότος της πολεμικής μας αεροπορίας αποφάσισα να εμπλακώ σε στενή κ σκληρή ...κρεβατομαχία. Περιποίηση της Σόφίας με αισθησιασμό και αργούς ρυθμούς σε όλο το μήκος και πλάτος, με τις δύο τρυπούλες της να γίνονται το αντικείμενο του ενδιαφέροντός μου για ώρα. Πεντακάθαρη, μυρωδάτη και απόλυτα ταυτισμένη μαζί μου είχε σωστή συμμετοχή και ανέβαζε στροφές σιγά σιγά. Φυσικά δεν μπορούσα να αμελήσω και το απίστευτο φυσικό της στήθος το οποίο αντέδρασε αναλόγως στα φιλιά μου. Η Σοφία όμως επέλεξε ξαφνικά να κάνει κλειστή στροφή δεξιά και να προσπαθήσει να ξεφύγει από το στόχο μου, για να βγει σε πλεονεκτική θέση. Το πως βρέθηκα έρμαιο στα απίστευτα κόκκινα χείλη της, να με φιλάει ηδονικά, αργά, σχεδόν...θεικά δεν κατάλαβα...όπως δεν κατάλαβα πως βρεθήκαμε σε στάση 69, και το πέος μου να δέχεται υγρές επιθέσεις από την απίθανη Σοφία. Εκπληκτικό το κορίτσι στην περιποίηση, έτσι όπως πρέπει να ναι για να σε στείλει να στουκάρεις με 800km πριν καν εκτιναχτείς...Περιποίηση σε ότι περιποιείται, φιλιά, βαθιά πνιξίματα, εναλλαγές και παχνίδια με τη γλωσσίτσα της...άστα να πάνε στο διάολο δηλαδή με αυτά που βίωνα...



    Πέρασμα προφυλακτικού γιατί έπρεπε να εμπλακώ ξανά σε μάχη γιατί μου είχε παραβιάσει τον εναέριοιο χώρο μου ασύστολα,και πρώτη στάση στα 4. Εξαίρετο θέαμα, τρομερή αίσθηση, ωραίος ερωτικός ρυθμός και το Σοφάκι να αντιδράει σωστα Αλλαγή σε ιεραποστολικό σε 2 παραλλαγές, με ανέβασμα ρυθμού, και την απαραίτητη περιποίηση και ενασχόληση με τα όμορφα πατουσάκια της με το κόκκινο πεντικιούρ, κάτι που την ξάφνιασε ευχάριστα και κάτι πρέπει να της έκανε μέσα της γιατί έδειξε μια αγριότητα στη φάτσα της και με έπιασε από το λαιμό και μου κατέβασε κάτι καντήλια δείγμα ότι είχε αρχίσει να αποδέχεται την ήττα της...χαχαχα. Γύρισμα σε cowgirl με εκείνη να κάνει βαθιά καθίσματα πάνω μου με ένταση και τα υγρά να έχουν πλημμυρίσει και να κάνουν αυτόν τον απίστευτο θόρυβο που είναι σαν χορωδια στο μυαλό κάθε άντρα...Και εκεί που λέω είναι έτοιμη να αποχωρήσει ηττημένη προς τη φωλιά της...λέει μια λέξη η οποία όμως είναι η προσωπική μου κατάρριψη..."ΚΩΛΑΡΑΚΙ BABY"...Εντάξει...άντε γεια δηλαδή...Κωλαράκι Σοφίας=ηλιοβασίλεμα Σαντορίνης=το μπλε του Αιγαιου σε μια ήρεμη χωρίς αέρα μέρα...δηλαδή καταλάβατε...ΣΟΚ!! μπήκα μέσα της, αργά, σταθερά, αφού είχε προηγηθεί το απαραίτητο σάλιωμα...Με αγκάλιασε η σούφρα της, όπως η κόμπρα που σφίγγεται και σπάει τα κόκκαλα του θύματος της. Απίστευτη αίσθηση, σφιχτή,πεντακάθαρη . Να μπαίνω και να βγαίνω και να βλέπω πως ανοιγοκλείνει...Πρώτα στα 4, μετά ιεραποστολικά με τα πόδια της πίσω, ύστερα πλαγιαστά, κ τέλος cowgirl να μπαίνει μέσα της αργά και κείνη να κουνιέται όπως μια γυναικα ξέρει που έχει επίγνωση και ξαφνικά απότομα πάλι βαθιά καθίσματα και να τον παίρνει όλο βαθιά μεσά της και να παίζει ταυτόχρονα το μουνάκι της γερμένη ελαφρώς προς τα πίσω..Το Σοφάκι ξέρει, γουστάρει και χειρίζεται άψογα τέτοιες....κωλοκαταστάσεις...χεχε....Κ εκεί λέω ...να πάει να γαμηθεί...παραδέχομαι την ήττα μου και ρίχνω οικειοθελώς το μαχητικό μου στη θάλασσα και το σπέρμα μου στο φιλήδονο στοματάκι της Σοφίας και ας με θυμούνται φίλοι και γνωστοί σαν έναν περήφανο μαχητή του έρωτα που νικήθηκε όμως από την υπέρτερη δύναμη της Σοφίας...Δίκαιη και καλοδεχούμενη ήττα στην τελική...



    Η Σοφία απέδειξε για πολλοστή φορά το ότι όσα ακούγονται μόνο ψεμμα δεν ειναι και υπερβολές, συνδυάζει κορμί, εμφάνιση, στυλ, έχει "αέρα" που σε αιχμαλωτίζει, είναι απόλυτα απελευθερωμένη, επιδιώκει όσο γινεται να περνάει κ κεινη καλά αλλά με έμφαση πρώτα στον παρτενέρ της, δίνει και ψυχή στο ραντεβού και αν μπορούσα να την χαρακτηρίσω με ένα όπλο θα την έλεγα σίγουρα μαχητικό rafale...Κομψό, αξιόπιστο, με πολλά και διάφορα και αξιόπιστα όπλα, κατάλληλο για άμυνα αλλά και βαθιά επίθεση στο στόχο με διάρκεια και ακριβεια στο στόχο όταν απαιτηεθεί...



    Αυτά από μένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα....

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1.5 ώρα
    Κόστος (€) 250
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
    Ηλικία πελάτη 30-39
    Φωτογραφίες Ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Μικρά διακριτικά
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
    Υπηρεσίες Τελείωμα στο στόμα
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    George_1969 AvatarGeorge_1969Μηνύματα: 379 Κριτικές: 43

    Ιστορίες: 0

    Σοφία αληθινή Γκέισα Αξιολόγηση: 8.33 — 17/05/2022 - 13:14
    Σοφία αληθινή Γκέισα Αξιολόγηση: 8.33 — 17/05/2022 - 13:14

    Πρώτη φορα με magic, αποφάσισα να δω outcall το βαρύ πυροβολικό του magic, την Σοφία. old meeting. Ωραια μιλφαρα, ξανθό καρέ μαλλάκι, θετική αυρα, και έμεπειρη στο κρεβατι, καλύπτει όλο το φασμα, απο GFE μεχρι τσόντα.
    Διάλεξα την παρασκευή γιατί το γραφειο έχει προσφορά μιση ώρα δώρο. Φυσικα πηρα και αναλ, αφου υπήρχε σε προσφορα. Το Σοφάκι ξέρει να περιποιηθει εναν αντρα απο την κεφάλι μεχρι τα νύχια, βγάζει καυλα και είναι ηφαιστιο. Πραγματική Γκέισα !! Σε γλυφει παντού με παθος και κανει φανταστική πιπάρα. Οσοι γουστάρετε ενα δυνατο πήδημα με τα παντα ολα μεσα, μην τη χάσετε. Αναλ επισης καυλα, ειναι στενη και της αρεσει, οταν την ειχα πανω μου κοιταζα τους καθρεφτες, τσονταρα
    Σαλιώνει και τα βυζιά της, κανει ωραια ισπανικη, και στην πιπα σε γλυφει παντου πισω μπρος και τον φτυνει με τρελλα και σε κοιτα στα μάτια καυλα....
    George over&out 

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1.5 ώρα
    Κόστος (€) 190
    Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
    Ηλικία πελάτη 50+
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
    Εκσπερμάτωση Στο στήθος
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Καλό σιλικονάτο
    Τατουάζ Μικρά διακριτικά
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
    Υπηρεσίες Πρωκτικό
    Τελείωμα στο πρόσωπο
    Τελείωμα στο στόμα
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    mounoxalastis00 Avatarmounoxalastis00Μηνύματα: 86 Κριτικές: 17

    Ιστορίες: 0

    Καυλωσα με μια μιλφαρα στην δουλεια Αξιολόγηση: 6.20 — 05/03/2022 - 22:15
    Καυλωσα με μια μιλφαρα στην δουλεια Αξιολόγηση: 6.20 — 05/03/2022 - 22:15
    Καυλωσα με μια μιλφαρα στην δουλεια που της μοιαζει πολυ και εκλεισα το ραντεβου για να βγαλω την ενεργεια μου στην Σοφια. Δεν αργησε να ερθει και εμφανισιακα ειναι η ιδια. Κεφατη, ωρεξατη καναμε συνομο διαλογο και αρχισε την πιπα που κανει και με προσπαθεια dt επιτυχημενη μεχρι σε ενα σημειο. Εγλειψα τα βυζια της, τα οποια εχουν λιγη χαλαρωση αλλα ειναι ανταποκρισημες οι ρωγες, με μανια και μου χαιδευε το κεφαλι συνεχεια. Στο μουνι εκανα συντομη σταση και μετα αρχισαμε το σεξ. Εχει λιγο χαλαρο μουνι και λογω αυτου τα βογγητα δεν μπορουσα να το βγαλω απο το μυαλο μου οτι ηταν ψευτικα. Παρολαυτα ξερει να στηνεται πολυ ωραια και αντεχει οτι και να της κανεις. Το σπανκινγκ το γουσταρει και η ιδια και τελικα εχυσα πανω στον κωλο της. Στον δευτερο γυρο ξενερωσα λιγακι και αφου την αφησα να κανει εκεινη τα δικα της ειδα οτι δεν το εχει πολυ με την συμμετοχη και τελικα ξενερωσα τοσο που δεν μπορεσα να χυσω. Συνολικα μετρια σε ολα, δεν θα την ξαναπροτιμησω.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (1)
    Katsikogamis Avatar Katsikogamis 29-11-2022 21:04:41
    σωστός φίλε
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    manolaras_ps Avatarmanolaras_psΜηνύματα: 255 Κριτικές: 12

    Ιστορίες: 0

    Πρώτη επαφή Σοφία έμπειρη μιλφάρα στο Αξιολόγηση: 7.20 — 13/12/2021 - 15:42
    Πρώτη επαφή Σοφία έμπειρη μιλφάρα στο Αξιολόγηση: 7.20 — 13/12/2021 - 15:42
    Πρώτη επαφή Σοφία έμπειρη μιλφάρα στο κρεβάτι η Σοφία άκρως περιποιημένη με βυζάρες ξανθό καρέ μαλλί Τατουάζ διακριτικά δεν σε χαλάνε Ξεκινήσαμε με 69 μετά αργή πίπα όπου πέρασε και τα αρχίδια αφού μου έγινε κάγκελο την βάζω ιεραποστολικό και καταλήγουμε στα 4 μετά σαλιώνει τα βυζιά της, και με τελειώνει με ισπανική Λίγο κουβεντούλα ντουζάκι και δεύτερος γύρος. Ξεκίνησε πάλι πίπα και καραμέλωμα μετά κάναμε 3-4 στάσεις και με τελείωσε με αυτή από πάνω. Τελικά τα ΜΙΛΦ το κάνουν καλύτερα
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (1)
    Katsikogamis Avatar Katsikogamis 29-11-2022 21:05:30
    τα ΜΙΛΦ σίγουρα το κάνουν καλύτερα, αλλά σε πολύ καλύτερη τιμή
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks