Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Alina  (Iris Massage)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Πόλη: Αθήνα
  • Κριτικές: 4
  • Προβολές: 44

    Κριτικές Χρηστών

    torino23 Avatartorino23Μηνύματα: 62 Κριτικές: 9

    Ιστορίες: 0

    Πάω για επανάληψη Αξιολόγηση: 7.33 — 21/10/2023 - 22:08
    Πάω για επανάληψη Αξιολόγηση: 7.33 — 21/10/2023 - 22:08

    Πέρασα κατευθείαν με την Αλίνα λόγο των καμπυλών της, οι βυζάρες και η κωλάρα ήταν όνειρο. Ήταν χαμογελαστή και πολύ καλή στην επικοινωνία. Μου έκανε πολύ καλό μασάζ σε όλο το σώμα μετά συνέχισε με προκαταρκτικά και γλείψιμο παντού. Η πίπα της άξιζε και την εμπλούτισε με γλείψιμο στα αρχίδια. Έκανε ένα καλό στήσιμο στα τέσσερα αφού έβαλε λίγο τζελ για να διευκολύνει την είσοδο. Το μουνί της είχε καλή αίσθηση και της άρεσε που το πήγα μαλακά στην αρχή. Ξεκίνησε να αναστενάζει και δυνάμωσα τον ρυθμό κάτι που την έκανε να φωνάζει ακόμα περισσότερο. Στο γαμήσι υγράνθηκε το μουνί της και κάποια στιγμή άρχισε να κουνάει και το κορμί της όμορφα. 

    Σε σύνολο ήταν μια καλή εμπειρία αλλά ήταν λίγο το μισάωρο και θα επαναλάβω σύντομα...


    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 30 λεπτά
    Κόστος (€) 60
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    perifimos AvatarperifimosΜηνύματα: 61 Κριτικές: 12

    Ιστορίες: 0

    Value for money Αξιολόγηση: 8.00 — 01/06/2023 - 20:25
    Value for money Αξιολόγηση: 8.00 — 01/06/2023 - 20:25

    Η Αλινα γουσταρει και τις δυο πτυχες του επαγγελματος της.

    Παρολο που δεν μου εκανε το τελειο μασαζ ηταν η επιμονη της και η προσπαθεια της μου με οδηγησε στο συμπερασμα αυτο.

    Οσον αφορα το σεξ, σου δινεται ολοκληρη σαν γκομενα σου με φιλια στο στομα και ενα γαμησι που απο συμμετοχη δυσκολα βρισκεις παρομοια.

    Απο εμφανιση θα την χαρακτηριζα μετρια σε σωμα αλλα και σε προσωπο. Φυσικα δεν ειναι για οσους θελουν μοντελα αλλα με την κωλαρα και βυζια που εχει θα ικανοποιησει πολλα γουστα. Η χρηση του σωματος της στο μασαζ ειναι απο τις καλυτερες που εχω πετυχει. Το ισπανικο και το τσιμπουκι της ηταν τελεια και μοιαζει να θαυμαζει την πουτσα καθε φορα που την εχει σε αποσταση αναπνοης.

    Απο χαρακτηρα θα την χαρακτηριζα απο τις πιο ευκολες που μπορει να προσαρμοστει στον καθενα αλλα και να σε κανει να ξεχασεις οτι προηγηθηκε κατα την διαρκεια της μερας σου. 

    Εδωσα ενα 60 ευρω για τις υπηρεσιες της και βγηκα απο το μαγαζι αλλος ανθρωπος. 

    Οσο για την υπηρεσια και τον χορο, ειναι και τα δυο σε καλο επιπεδο και ειδικα η καθαριοτητα τους ειναι υπερ-ικανοποιητικη.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 30 λεπτά
    Κόστος (€) 60
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Τήρηση Υπηρεσιών
    Συμπεριφορά Ευγενέστατη
    Ποιότητα Μασάζ Άψογο
    Πρωκτικό Όχι
    Καθαριότητα Χώρου Άψογη
    Πρωκτικό Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    vapsomalias AvatarvapsomaliasΜηνύματα: 72 Κριτικές: 16

    Ιστορίες: 0

    Αρκετα καλη Αξιολόγηση: 6.83 — 20/01/2023 - 01:41
    Αρκετα καλη Αξιολόγηση: 6.83 — 20/01/2023 - 01:41

    Ειχα πολυ καιρο να περασω απο αυτο το μασαζτζιδικο και μεσα στον χωρο επικρατουσε ησυχια αλλα και με μια γρηγορα ματια προσεξα οτι ηταν και καθαρα. Η υπηρεσια μου παρουσιασε τις κοπελες και αποφασισα να παρω την Αλινα γιατι μου φανηκε η πιο καλοκεφη.

    Εμφανισιακα ειναι μια ευσωμη γυναικα και κατι αυτο που ταιριαζε στις καυλες μου, ειχα καιρο να παρω κατι παρομοιο και σκεφτηκα οτι μπορει να ειναι και καλη στο τσιμπουκι.

    Ξεκινησε με μασαζ το οποιο ηταν πραγματικα καλο και σταδιακα εβαλε και το ερωτικο περιεχομενο με φιλι απο δω και απο κει και τελικα ενα αρκετα καλο τσιμππουκι, ακαποτο, το οποιο ειχε και παχνιδια με τα αρχιδια. 

    Εγω εκανα καποια παιχνιδακια με τα βυζια της και τιποτα περισσοτερο οσον αφορα τα προκαταρκτικα. 

    Στο σεξ απαιτησα ενα καλο στησιμο και το εκανε σωστα στα τεσσερα. Εβαλε λιγο τζελ και να πω την αληθεια η θεα με τον κωλο με εφτιαξε παρολο τα κιλα της. Η αισθηση μεσα της ηταν καλη και αντεξε το γαμησι που της εκανα το οποιο ειχε αρκετη ενταση. 

    Στην διαρκεια του σεξ δεν μου ζητησε να βιαστω και προσπαθησε μα καποια βογγητα να μου δειξει οτι γουσταρει, που ομως δεν ητα και τοσο πειστικα. Σε συνολο αξιζε για το μασαζ αλλα και το σεξ ηταν αρκετα καλο.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 30 λεπτά
    Κόστος (€) 60
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Τήρηση Υπηρεσιών
    Ποιότητα Μασάζ Καλό
    Πρωκτικό Όχι
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    rosos88 Avatarrosos88Μηνύματα: 148 Κριτικές: 35

    Ιστορίες: 0

    H τυχη ηταν με το μερος μου Αξιολόγηση: 7.83 — 08/11/2022 - 02:13
    H τυχη ηταν με το μερος μου Αξιολόγηση: 7.83 — 08/11/2022 - 02:13

    Ουτε τηλεφωνο πηρα ουτε και ειδα στο σαιτ ποιες κοπελες εχει, αποφασισα να ειναι μια εκπληξη και να επιλεξω εκει. Απο τις κοπελες που ειδα η Αλινα μου εκανε το κλικ. Δεν ηταν τοσο η εμφανιση της που ειναι μετρια αλλα κατι μεσα μου μου ειπε οτι θα περασω καλα μαζι της και περασα στο δωματιο. Εκει που ετοιμαζομουν μπηκε μεσα με ορεξη για κουβεντα και χαμογελαστη. Δεν περασε ενα λεπτο και μας βρηκε με εκεινη να μου κανει μασαζ πολυ καλο για τις απαιτησεις μου, περασε ολο το σωμα με τα χερια και μετα αρχισε να βαζει τα βυζια της οπου μπορουσε. Βυζομπαλες που σε καυλωνουν απο μονες τους οι δικες της, εγλυψα μια φορα για να μην εχω το απωθημενο και στα καπακια αριχσε μια τσιμπουκαρα με βαθυ λαρυγγι και λαγνες ματιες. Την ολη φαση συμπληρωσε ενα καλο ισπανικο το οποιο με εφερε πολυ κοντα στο χυσιμο.

    Παλουκωθηκε πανω μου για μερικα λεπτα πριν την παρω σε πισωκολλητο. Και εκει εδειχνε πολυ μεγαλη ορεξη για να γαμηθει. Στα τεσσερα δοκιμασε τις γρηγορες στροφες αφου μου εδειξε οτι δεν ειναι κοριτσι για μαλακες καταστασεις. Τα βογγητα ηταν η επιβεβαιωση οτι περναει καλα και γουσταρει. Το σπερμα στο τελος το ελαβε στα βυζια και πριν φυγει παιχτηκε και ενα γλωσσοφιλο με διαρκεια. Περασα οντως καλα, η τυχη ηταν με το μερος μου…


    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 30 λεπτά
    Κόστος (€) 60
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Τήρηση Υπηρεσιών
    Συμπεριφορά Ευγενέστατη
    Ποιότητα Μασάζ Καλό
    Καθαριότητα Χώρου Καλή
    Πρωκτικό Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks