Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 1
  • Προβολές: 223

    Κριτικές Χρηστών

    clonarius AvatarclonariusΜηνύματα: 1670 Κριτικές: 32

    Ιστορίες: 0

    θα προσπαθήσω να είμαι αντικειμενικός. κατ' αρχήν Αξιολόγηση: 5.20 — 23/12/2019 - 12:44
    θα προσπαθήσω να είμαι αντικειμενικός. κατ' αρχήν Αξιολόγηση: 5.20 — 23/12/2019 - 12:44
    θα προσπαθήσω να είμαι αντικειμενικός. κατ' αρχήν να ευχαριστήσω το φόρουμ αλλά και το Στούντιο Τριγγέτα για αυτήν την προσφορά! Μέρες πέρασαν από την κλήρωση του δώρου και δεν εύρισκα χρόνο ή το κατάλληλο κορίτσι, είχα περάσει κάνα δυό φορές από το μαγαζί και δεν είχα κάτσει και δεν είχα αναφέρει τίποτα περί φρη φακ. Μελετώντας στο Ιντερνετ τις φωτό της Ράνιας είπα να περάσω να την δώ. Πήγα λοιπόν, είδα, μου φάνηκε συμπαθητική και είπα ας πάει το παλιάμπελο. Η Υπηρεσία δεν γνώριζε για το δώρο και έπρεπε να πάρει τηλέφωνο και περίμενα καν τεταρτάκι μέχρι να επιβεβαιωθεί το ραντεβου. Στην συνέχεια όταν άναψε το πράσινο φως, προσπάθησε να μου πουλήσει τα εξτραδάκια, 70 με παραπάνω ώρα, 80 με παραπάνω φροντίδα, 100 μισάωρο με ελέυθερο στοματικό.... Απάντησα πως θα πάρω το απλό γιατί βιαζόμουν πάρα πολύ και είχα ήδη καθυστερήσει... Το δωμάτιο πολύ ωραίο με ντούς δικό του, φρεσκαρίστηκα και περίμενα το κορίτσι... ένα τέταρτο ακόμα χωρίς να έχει άλλον πελάτη... η Ράνια είναι μικροκαμωμένη με πολλά ταττού και βαμμένο ξανθο μπουκλέ καρεδάκι... Δεν μπήκε χαρούμενη, μου φόρεσε γρήγορα γρήγορα το προφυλακτικό στο πέος και άρχισε μια μηχανικά επεναλαμβανόμενη βαρετή πίπα... με τα χίλια ζόρια μου σηκώθηκε και την έβαλα σε απλή στάση αλλά αυτή έκανε ψιλογέφυρα για να μην μπαίνω βαθιά... έτσι αναγκάστηκα να την γυρίσω πισοκωλλητό για να μην βλέπω την ξυνισμένη της φάτσα... για να μην χάσω και την στύση την έβγαζα κατα διαστήματα και την έπαιζα... στα 10 λεπτά της συνάντησης άρχισε να μου λέει πρέπει να τελειώσεις, οπότε και εγώ σφίχτηκα πολύ για να χύσω με αποτέλεσμα να με πονάει ακόμα ο προστάτης μου... κατά την διάρκεια του ραντεβού δεν έβγαλε το σουτιέν της, δεν επέτρεψε χαιδέματα, δάχτυλα ή φιλιά... και ούτε βέβαια χαμόγελα... η λίπανση επιτεύχθηκε με ΚΥ γέλη... Ενα παταγωδώς αποτυχημένο ραντεβού... αν είχα πληρώσει θα χτύπαγα το κεφάλι μου στον τοίχο... Και απορώ... αφού το ξέρουν πως είναι ραντεβού που θα γραφτεί κριτική, χάθηκε να κάνουν λίγη προσπάθεια παραπάνω.... Να σημειωθεί πως είμαι πολύ εμφανίσιμος και γυμνασμένος και καθαρός....
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks