Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Πόλη: Αθήνα
  • Κριτικές: 4
  • Προβολές: 270

    Κριτικές Χρηστών

    Fawkes AvatarFawkesΜηνύματα: 0 Κριτικές: 4

    Ιστορίες: 0

    no απο μενα Αξιολόγηση: 3.17 — 08/06/2023 - 20:19
    no απο μενα Αξιολόγηση: 3.17 — 08/06/2023 - 20:19

    Συναντηση με την Αννα πριν λιγο καιρο. Ευκολη συνεννοηση μεσω μηνυματων και κλεισιμο ραντεβου για την ιδια μερα μεσημερακι. Ευγενεστατη στο τηλεφωνο οταν της ειπα οτι εφτασα νωριτερα με ρωτησε αν θελω να ερθει στο δωματιο γιατι ειχε φτασει και εκεινη νωριτερα. Οταν εφτασε καπως ξενερωσα. Ειχα στο μυαλο μου οτι ειναι μεγαλη αλλα αντικρυσα μια κυρια που πιο πολυ εφερνε στην θεια μου απο το χωριο παρα σε call girl. Παρα την αρχικη ξενερα η ευγενεια της και ο τροπος της με επανεφεραν καπως.  Μπηκε για ντουζακι και περιμενα στο κρεβατι. Ερχεται ξαπλωνει και στα χουφτωματα αντιλαμβανομαι οτι τα ποδια της δεν ηταν καλα ξυσρισμενα. Μεγαλο φαουλ για μενα, αλλα για να μην κλαψω τελειως τα  80 ειπα να το αγνοησω οσο μπορω και να συνεχισω οσο με παει. Καμια πρωτοβουλια απο μερους της αλλα δε λεει και οχι σε τιποτα. Δε με χαλαει να ειναι υποτακτικη η γυναικα αλλα εδω μιλαμε για τελειως αβουλη, σε σημειο αμηχανιας. τεσπα την βαζω να γλυψει οτι γλυφεται μπας και καυλωσω αλλα και παλι στην πιπα εβαζε φουλ δοντι σε σημειο να ποναω. ισως η χειροτερη πιπα στη ζωη μου. Γαμησα μονο κωλο (ο κυριος λογος που την πηρα ) οπου ενταξει το ευχαριστηθηκα αλλα για μενα δεν αρκει. Εκανα μπανιο και την εδιωξα ευγενικα καθως προτιμουσα να κατσω τα υπολοιπα 35 λεπτα μονος μου να δω ματσακι παρα να την ξαναγαμησω.  Συμπερασματικα, πολυ καλη κυρια και ευγενικη, αλλα εμενα δε με επεισε οτι κανει γιαυτη τη δουλεια, αν και την κανει χρονια τωρα.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 80
    Πόλη Αθήνα
    Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
    Φωτογραφίες Πολύ επεξεργασμένες και ανακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Δεν θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Σιλικονάτο
    Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
    Υπηρεσίες Πρωκτικό
    Τελείωμα στο πρόσωπο
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    mad_max Avatarmad_maxΜηνύματα: 2754 Κριτικές: 45

    Ιστορίες: 0

    Καλά ήταν... Αξιολόγηση: 7.83 — 24/04/2023 - 12:25
    Καλά ήταν... Αξιολόγηση: 7.83 — 24/04/2023 - 12:25

    Από καιρό ήθελα να συναντήσω την Αννα και μια που βρέθηκα Αθήνα, τη πήρα τηλ και αμέσως κανονίσαμε στο Bill. Μόνο εκεί και στο Prive πάει τώρα, όπως μου είπε.
    Η Αννα είναι όπως ακριβώς και στις φωτο. Ωραίο σώμα για την ηλικία της, όχι γυμνασμένο, ενισχυμένο αλλά με πτώση, στήθος και πολύ απαλή επιδερμίδα. Σίγουρα πλησιάζει τα 50 αλλά αυτό δεν είναι απαραίτητα κακό. Α έχει και όμορφα (για τράβηγμα μακριά μαλλιά)
    Μπαίνει λοιπόν στο δωμάτιο, ανταλλάσσουμε φιλιά και ζητάει να πάει στο μπάνιο. Δεν άργησε και βγήκε με τη πετσέτα. Προκαταρκτικά στο φουλ με γλώσσα παντού. Στη πίπα ήταν καλή ('οχι κορυφή) με πνιγμούς και αρκετά σάλια... Πρώτη κατάθεση στο στόμα, αλλά σηκώθηκε αμέσως και πήγε τουαλέτα να τα φτύσει.
    Ακολούθησε λίγη ώρα κουβεντούλα και ξεκίνησε (μετά από λίγο) να παίζει με το μαραζωμένο πέος μου. Δεν πέρασε πολύ ώρα και άρχισε να μεγαλώνει στο στόμα της, όπου έγινε πέτρα. Σειρά μου να τη περάσω κι εγώ τη γλώσσα μου με τη δική μου τεχνική. Έδειχνε να της αρέσει, αλλά δεν βάζει φωνές.... λίγο αλλάζει η ανάσα και γίνεται πιο γρήγορη.
    Η ώρα του σκούφου είχε φτάσει και έγινε η είσοδος (στα 4) από μπροστά. Όντως είναι πηγάδι και δεν καταλάβαινα και πολλά. Μετά από λίγο, ζητάω κώλο και τον παίρνει και τον βάζει. Δυσκολεύτηκε αρκετά να το πάρει όλο, αλλά το πήρε σχεδόν αδιαμαρτύρητα. Έδειχνε να πονάει και να της αρέσει όμως. Να σημειώσω πως σε ωριαίο ραντεβού, τελευταία, δεν τελειώνω 2η φορά ή τελειώνω με πολύ δυσκολία. Εδώ χωρίς ιδιαίτερη προσπάθεια τέλειωσα με μεγάλη ένταση. Ίσως η στενότης του κώλου (παρεπιπτόντως ήταν πεντακάθαρη στην έξοδο)
    Τελειώνοντας, να πω ότι η βαθμολογία έχει να κάνει και με την ηλικία. Στη συμμετοχή βάζω 7 για την έλλειψη πρωτοβουλίας.
    Δεν ξέρω αν θα τη ξαναδώ, γιατί δεν είναι ο τύπος μου ακριβώς, άσχετα που πέρασα καλά. Για 80€ είναι ΟΚ για παραπάνω όχι.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 80
    Πόλη Αθήνα
    Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
    Υπηρεσίες Πρωκτικό
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    ovelix AvatarovelixΜηνύματα: 1892 Κριτικές: 21

    Ιστορίες: 0

    Γύρω γύρω Σάββατο (και στη μέση Αξιολόγηση: 8.80 — 07/01/2020 - 07:09
    Γύρω γύρω Σάββατο (και στη μέση Αξιολόγηση: 8.80 — 07/01/2020 - 07:09
    Γύρω γύρω Σάββατο (και στη μέση Κυριακή) Ραντεβου στο γνωστο μπιλιαρδαδικο με τις ασπρες τσοχες και τα Hustler καναλακια (οσοι με διαβαζετε, ξερετε που). . Δωματιο μικρο και στενο (σαν πιστα Packman ένα πραγμα) αυτή τη φορα μιας και το βρωμικο ηταν γεματο αλητες και καριολες που γλυφαν καλαμακι και ακονιζαν τα εξκαλιμπερ. Διοδια δεν πληρωσα λογω ότι ημουν ο τυχερος 30ος πελατης και οι κουδουνες βαραγαν στυλ νικητη όταν εμπαινα μεσα στην γκαβατζα. Ελα ρε, πλακα κανω. Κερασμενο ηταν από τον Καρολο Φρίκη, τον τυπο με τα γυαλια στο γραφειο δεξια… Ημουν προετοιμασμενος για τα χειροτερα (παλι) . Ετσι, για να μην μεινω μπακουρι παλι, ειχα μαζι μου και τον Μπαμπινιωτη με όλα τα ινφος μου για γεμισμα κενου. Ευτυχως, φιλοι μου δεν χρειαστηκε. Είναι σημαντικο εδώ να πω κατι ετσι ώστε να καταλαβετε ότι η γυναικα αυτή είναι τελειως ερασι κατασταση. Αποδειξη εδώ… Τηλεφωνο 1 ωρα πριν. Της λεω για ραντεβου, μου λεει οκ. Μου λεει … «αν είναι δυνατον ,μπορειτε να με παρετε τηλεφωνο όταν ξεκινατε για να ειμαι σιγουρη ότι δεν θα ακυρωσετε?» Της λεω… «Δεν θα ακυρωθει γιατι ειμαι ηδη στην ταρατσα και ετοιμαζομαι για μπανιο. Και επειδη ειχα και δυσκολη βαρδια, θα την πεσω και κανα τεταρτο παρεα με Μπογδανο-ειδησεις. Και για να ξερεις, θα βρισκομαι στο δωματιο 230(το δωματιο φιλοι μου είναι ενδεικτικο).» Παρτε τωρα ερωτηση για να ξεφυγετε εντελως. Τι ρωταει ρε μαγκες? «Σε ποιον οροφο»? Ε, ρε γλεντια λεω…τελειως ερασιτεχνης η κυρια. Και ετσι είναι φιλοι μου. Από τις πολύ σπανιες περιπτωσεις, λεμε. Η συγκεκριμενη δεν είναι του στυλ «ποδηλατο του χωριου» (κοινως παρτολα). Όμως φιλοι μου μπορει να γινει αναλογα το TNT που θα χρησιμοποιησετε. Με λιγα λογια θε εχετε στα χερια σας μια κροτιδα –ταλιμπαν που θα είναι σε ετοιμοτητα να φυτιλιασει ανα πασα στιγμη! Δεν περναει απαρατηρητη του στυλ φιρουλη-φιρουλα αλλα και δεν εχει και καμια σχεση με κατι κλειστρες καριολιτσες που χρησιμοποιουν τα ντηλερακια τους για βιζα.Χωρις να είναι το στυλ της ξεκωλοπατοφαρδωμενης, ειναι όμως αρκετα ευκαμπτη για να γινει ο,τι θες εσυ στα καταλληλα χερια. Με ο,τι rules παιζεις, αυτό θα σου δωσει. Σας συνιστω να αρχισετε με το μαλακο, μιας και προκειται για τελειως αματουρα κατασταση τελειως ταρατσατη λεμε. Παμε στο πως είναι. ΑΚΡΙΒΩΣ αυτό που βλεπετε και στην φωτο. Τιποτα περισσοτερο και τιποτα λιγοτερο. Δεν είναι Maserati , αλλα ευκολα την λες LadaBorgini. Είναι σε γενικες γραμμες μια πολύ ομορφη καθημερινη γυναικα. Αδυνατη λαμπαδα-παρελασεις και γραμμες , σωμα πολύ καλο για την ηλικια της (πρεπει να είναι μεταξυ 37-42). Στηθος γαματο cupD . Δεν γνωριζω αν είναι φο-βυζου. Ας πουνε οι πιο εμπειροι, εμενα μου αρεσε παντως. Η ρωγα τελειως καγκελο με το που την ακουμπας (φαντασου να αρχιζεις να την γλυφεις)γινεται στηλιαρι. Μουνι στυλ Γιουλ Μπρινερ(καραφλομουνο δλδ), καθαρο και ετοιμο για λασπωμα. Το προσωπο είναι πολύ βιτρινα, ομορφο και χωρις να είναι παρα πολύ εκφυλο σου υποσχεται κατι το καλο. Μιλαμε τελειως ψηφοπαγιδα. Ο,τι πρεπει για εκλογες. Χαμογελο από τα πολύ ομορφα, είναι πολύ επικοινωνακη και φιλικη-γενικα πολύ προσεγγισιμη. Στο νημα των ανεξαρτητων θα ποσταρω και φωτο που την πηρα την ωρα που ηρθε για να δειτε και το ολο εκθεμα ντυμενο τουρμπο. Παμε στο τι κανει…(και πως το κανει) Τα Παντα Όλα (ΤΠΟ). Δεν υπαρχει κατι που να μην κανει. Δεν μιλαμε για αρρωστημενα πραγματα αρα οι αρρωστοι ρωτηστε πρωτα. Φιλι πραγματικα απιθανο και γουσταρει πολύ. Βαθυ με γλωσσα και υγρο σαν τον Νοεμβριο. Στα χαμουρεματα είναι απιθανη, εχει φοβερη χεριά. Απιθανη βουτα. Της αρεσει να την φιλας στον λαιμο και πισω στο σβερκο. Τρελαινεται, λεμε. Παιδια, μην ανησυχειτε αν δεν ακουσετε τρυπια εξατμιση να ερχεται από Θηβων. Η γυναικα δεν φωναζει με το παραμικρο. Όμως όταν κατεβεiτε στον 1ο θα δειτε ότι το μουνι της είναι μουσκεμα. Τα παντα της αρεσουν. Στο anal αντεχει μια χαρα και σου αφηνει χωρο να παιξεις baseball. Δηλαδη κωλος διπλης κατευθυνσης. Σερβιρει την pipa-colada στον δισκο. Στο χαοτικο μπροστα είναι πολύ καλη και στενη ,size 2 δακτυλακια. Η πιπα της είναι τσεκαριστη, υγρη, πιασατη και μη , ματια Lisa’s-τελειως καυλοκοιταγμα. Από τα πολύ καλα μλοουτζομπια. Στο προγραμα συμπεριλαμβανεται και πολύ καλη λαρυγγοσκοπηση. Δεν είναι αναγκη να της πειτε τιποτα. Το λαρυγγι το κατεχει μια χαρα. Τα παιρνει στο στομα μεχρι τελευταιας στογονας. Δεν είναι καταπιοσπερμιολα (τα φτυνει) αλλα τα κραταει μια χαρα. Ταχυδακτυλουργος η κυρια. Μετα στον μπανιαριζει με την γλωσσα της και της αρεσει. Κικιρικι special με μπολικο σασπενς σε αφηνει να παιξεις εσυ κουβαδακια ενώ αυτή απλα κανει την αμμο. Οπως θες παιζεις. It’s up to you…Εγω την πηρα με το τροπο που ηρθε, ντυμενη. Δεν μου εβγαζε το γυμνο γαμησι. Σηκωμα το μινι, το καλσονακι εγινε τελειως ντεκωλε λογω του ότι της το εκισα, χωρις δευτερη σκεψη , περασμα κελεμπιας και αρχισε ενα αποτετοιωμα διχως αυριο. (στο τελος της εδωσα +20 για το καλσονακι της, ασχετα αν δεν συμφωνουσε να τα παρει) Οι κουνελοπνιχτες θα περασουν καλα. Με λιγα λογια η Αννα είναι μια πολυ ομορφη γκομενα, με ένα ομορφο προσωπο που χαμογελα, δεν μιλαει πολύ εκτος και αν δει ότι γουσταρεις. Δεν σου πρηζει τ’αρχιδια με μαλακιες. Οπου θες την πας. Είναι παντος καιρου. Και για γαμώκαιρο, και για καλόκαιρο (ο,τι πρεπει και για πυροφανι). Σε προσεχει για να δει τι θελεις ,για να κανει ακριβως αυτό. Ξερει τη δουλεια της και πιστευω ότι αν την δει καποιος μια + φορα , θα περασει και καλυτερα. Αν θα την ξαναδω? Φυσικα, αφου περασα καλα γιατι όχι? Καλη συνεχεια φιλοι μου...Να ειμαστε ολοι υγιεις - αγαπημενοι και να περναμε παντα καλα!!
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ AvatarΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣΜηνύματα: 208 Κριτικές: 70

    Ιστορίες: 0

    *Είναι μελαχρινή αν Αξιολόγηση: 8.20 — 16/12/2019 - 10:14
    *Είναι μελαχρινή αν Αξιολόγηση: 8.20 — 16/12/2019 - 10:14
    *Είναι μελαχρινή αν και την γνώρισα με κόκκινα μαλλιά το περασμένο καλοκαίρι...Είναι εκφυλη και σέξι από το ντύσιμο και μόνο...Είναι ήρεμη και μιλάει χαμηλόφωνα κάτι που διεγείρει τους περισσότερους...Φοράει σέξι σετ εσωρούχων και στο κρεβάτι τα κάνει όλα που λέμε...! Την Άννα δεν την γνώριζα την είδα τυχαία το καλοκαίρι στο bill και καταλαβα ποια επιτέλους είναι...Ζήτησα το τηλέφωνο της και την είχα κατά νου για συνάντηση μόλις προκύψει ευκαιρία!Κάποιες φορές δε καταφέραμε να βρεθούμε όμως έκατσε η χρονική στιγμή και γνωριστήκαμε καλύτερα...! Απαντάει στα μηνύματα και στις κλήσεις δίχως να σε αφήσει σε μεγάλη αναμονή οπότε στην εξυπηρέτηση το έχει... Θα έρθει στην ώρα της και ίσως και νωρίτερα,τυπική και σωστή επαγγελματίας.Ντυσιμο που αρμόζει στην περίσταση με κάλτσες και γενικά τσοντεικα που μας καβλωνουν... Στην εμφάνιση σε σχέση με την ηλικία της καθώς μιλάμε για μιλφαρα είναι με καμπύλες και ενισχυμένα βυζιά.Προσωπο πρόστυχο και γενικά γυναίκα της διπλανής πόρτας! Έτσι λοιπόν όσοι είναι στην αναζήτηση του φουλ προγράμματος με μιλφαρα νομίζω αποτελεί την πιο ιδανική επιλογή! Μαεστρία σε στοματική περιποιηση,σάλιο αρκετό και καραμελωμα για ώρα... Σεξ σε ότι στάση επιθυμεί ο καθένας χωρίς να δυσανασχετεί τα κάνει όλα... Στο σοσιαλ ήρεμη όπως και στην αρχή.Χωρις ίχνος βιασύνης και χωρίς να είναι αυστηρή στο θέμα του χρόνου,κάθισε και παραπάνω από την ώρα που είχε συμφωνηθεί... Νομίζω ότι αποτελεί μια πολύ καλή επιλογή για ραντεβούδακι,σε όσους αρέσουν βέβαια αυτά που αναφέρθηκαν ως προς την εμφάνιση.Παντως όπως έχει γραφτεί vfm η Άννα σε υψηλή αποδοτικότητα!!! Καλές γιορτές!
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks