Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Quincy  (Studio L Amour)

Κριτικές Χρηστών

sok_pan Avatarsok_panΜηνύματα: 2 Κριτικές: 1

Ιστορίες: 0

Είχα δει τη Κουίνσι πρόσφατα σε Αξιολόγηση: 8.40 — 14/12/2019 - 17:49
Είχα δει τη Κουίνσι πρόσφατα σε Αξιολόγηση: 8.40 — 14/12/2019 - 17:49
Είχα δει τη Κουίνσι πρόσφατα σε επίσκεψη που έκανα στο μαγαζί και εντυπωσιάστηκα από την ομορφιά της. Μου έγινε φαντασίωση να τη δοκιμάσω και αυτή τη φαντασίωση την εκπλήρωσα εχτές. Μπήκα στο μαγαζί και ρώτησα αν είναι η κοπέλα εκεί και η υπηρεσία μου είπε ναι. Της έδωσα τα χρήματα και προχώρησα στο δωμάτιο. Σε λίγο ήρθε και η Κουίνση. Με το που μπήκε στο δωμάτιο ένιωσα ένα ρίγος στο σώμα μου. Η κοπέλα είναι μια Αφρικάνα θεά της ομορφιάς. Ήταν γεμάτη με διάθεση και είχε ένα ωραίο ζεστό χαμόγελο. Την πλησίασα και τα μάτια μου πέσανε πάνω στα ονειρικά της βυζιά ενώ παρατήρησα και το αψεγάδιαστο δέρμα της. Δεν υπήρχε λόγος να αντισταθώ, άρχισα να τη φιλάω και να τη γλύφω... Εκείνη ανατρίχιασε και με αγκάλιασε και άρχισε να ανταποδίδει με φιλιά. Την πήρα στο κρεβάτι και την ξάπλωσα ανάσκελα. Δεν ήθελα και δεν μπορούσα να σταματήσω την εξερεύνηση του κορμιού της γι' αυτό και συνέχισα. Όσο πήγαινα πιο κάτω τόσο πιο όμορφα τοπία έβρισκα στο σοκολατί κορμί της. Η κοιλιά της χωρίς ίχνος περιττού λίπους, η λεκάνη της έχει τη τέλεια αναλογία με τη μέση της και η ηβική της περιοχή είναι ένας παράδεισος που φιλοξενεί ένα ξυρισμένο ονειρικό μουνάκι το οποίο έγλυψα απαλά, ίσα ίσα για να το ξυπνήσω. Στη συνέχεια έφτασα στα μακριά της πόδια τα οποία δεν σταμάτησα να φιλάω στιγμή μέχρι που έφτασα στις πατούσες της. Τότε τη γύρισα για να δω και την πίσω όψη της. Ο κώλος της είναι αυτό που ονειρεύεται ένας άντρας, το απόλυτο σχήμα και μέγεθος και πιο πάνω η πλάτη της θυμίζει πλάτη από αρχαίο μαρμάρινο άγαλμα. Εκεί σταμάτησα για λίγο και ανέλαβε αμέσως δράση εκείνη. Τα όσα της έκανα πιο πριν της είχαν ανοίξει την όρεξη και έβλεπα στα μάτια της τον ενθουσιασμό που πλέον δεν άργησε να μου δείξει με μια πίπα τόσο καλή που έπρεπε κάθε λίγο να τη σταματάω για να μην χύσω. Μου έβαλε την καπότα και με ρώτησε, πως θέλεις να με γαμήσεις μωρό μου... και της λέω πισωκολλητό για να βλέπω τη θεϊκή σου κωλάρα και αμέσως μου στήθηκε μπροστά μου. Πλέον είχα μπροστά στα μάτια μου έναν ναό ηδονής που ήμουν πανέτοιμος να γαμήσω μέχρι να το δω να τρέμει από οργασμό. Από τη στιγμή που της τον έβαλα μέχρι που άρχισε να χύνει, ενώ τα βογγητά της με οδηγούσαν σταδιακά και εμένα στην αποκορύφωση, δεν ξέρω πόση ώρα πέρασε, ήταν απλά μια έκσταση ηδονής. Όταν τελειώσαμε έπεσα στο κρεβάτι και κάθισα για δέκα λεπτά για να επανέλθω. Ευτυχώς δεν μας ενόχλησε καθόλου η υπηρεσία καθώς ο χρόνος είχε περάσει αλλά σαν τακτικός πελάτης που είμαι, φυσικό είναι να τα επιτρέπουν αυτά. Πριν φύγω της έδωσα ένα πεταχτό φιλί στο μάγουλο και έδωσα και συγχαρητήρια στην υπηρεσία για την επιλογή της κοπέλας. Δεν θα περάσει και πολύ καιρός και θα ξαναπάω για τη Κουίνσι, είναι κορυφαία!
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money