Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Μαρκώ  (Delight7)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Πόλη: Αθήνα
  • Κριτικές: 2
  • Προβολές: 81

    Κριτικές Χρηστών

    Underworldsexmachine7 AvatarUnderworldsexmachine7Μηνύματα: 1902 Κριτικές: 107

    Ιστορίες: 0

    Μαργκό. Για μένα από τις τοπ Αξιολόγηση: 10.00 — 18/11/2021 - 09:22
    Μαργκό. Για μένα από τις τοπ Αξιολόγηση: 10.00 — 18/11/2021 - 09:22
    Μαργκό. Για μένα από τις τοπ μούσες στο μαγαζί και μια από τις καλύτερες μασέρ. Μια γυναίκα με λίγα κιλάκια που της πάνω και παρουσιαστικό που σε παραπέμπει σε ταινίες πορνό, και σε γυναίκες οι οποίες σου βγάζουν τις φαντασιώσεις που θα ήθελες, όπως της γειτόνισσας, της γυναίκας που ψωνίζει στην λαική, της μητέρας του φίλου σου. Μετά το μπάνιο ήρθε και αφού ήρθε έγινε ο χαμός. Πολλά φιλιά, αγκαλιές, χαμουρέματα, πιασίματα, και αφού μου έκανε μασάζ η ίδια της πρότεινα να της κάνω και εγώ μετά και δέχτηκε με μεγάλη χαρά. Αφού λοιπόν της φίλαγα όλο της το σώμα μετά της έγλυψα το μουνί της αισθησιακά που οφείλω να ομολογήσω είναι υπέροχο. Μετά με έγλειψε και αυτή και μετά μου κάνει μια υπέροχη πίπα που δεν θα την ξεχάσω ποτέ στην ζωή μου. Μετά την πίπα ακολούθησαν πολλές στάσεις σεξ, σε όποια στάση μπορεί να φανταστεί ο καθένας και το τέλος ήρθε ιεραποστολικά με χάδια και φιλιά και από τους δύο μας. Ακολούθησε και δεύτερος γύρος, με το τέλος αυτή την φορά να έρχεται στα τέσσερα. Συμπερασματικά η Μαργκό είναι μια γυναίκα η οποία ζεί για το σεξ και θα μπορούσε να γαμηθεί ακόμα και με έναν πακιστανό έξω στον δρόμο. Μηχανή του σεξ πραγματική που θα τιμηθεί ξανά λίαν συντόμως.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ AvatarΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣΜηνύματα: 208 Κριτικές: 70

    Ιστορίες: 0

    Παλαιότερη κριτική... * Η Μάργκο θεωρείται για Αξιολόγηση: 8.00 — 12/11/2021 - 13:31
    Παλαιότερη κριτική... * Η Μάργκο θεωρείται για Αξιολόγηση: 8.00 — 12/11/2021 - 13:31
    Παλαιότερη κριτική... * Η Μάργκο θεωρείται για μένα από τις πιο top γυναίκες των μασαζερι! Ειχα να την δω από πολύ πριν την καραντινα και γενικά τα γεγονότα του covid...Ανανεωμένη επέστρεψε με λίγα κιλακια παραπάνω που προσωπικά της ταιριάζουν...Βέβαια κάποιοι μπορεί να τους αρέσει το πιο αδύνατο αλλά εμένα είναι στα συν αυτό το τωρινό στυλ που έχει... Λίγα ελληνικά όπως πάντα και ξεκίνημα του προγράμματος...Μασάζ με ανακουφιστική "δράση" και στο τελείωμα του χαλαρωτικό για να δοθεί έναρξη στη συνέχεια...Έρωτας Στοματικό πολύ καλό με πονηρες ματιές και γλυψιμο σε όλη τη "περιφέρεια".Σεξ με άριστα στησίματα και ένταση...Ιδρώτας όχι αστεία το έχει το έργο όσο δε πάει...Ενδιάμεσα γλώσσοφιλα πολύ παιχνίδι,συμμετοχή φοβερή και γενικά ότι καλύτερο... Ευτυχώς λοιπόν που την πέτυχα καθώς δε γνώριζα ότι επέστρεψε και πέρασα ένα όμορφο μισάωρο μαζί της. Καλή συνέχεια!
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money