Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    TOMCRUISE AvatarTOMCRUISEΜηνύματα: 5544 Κριτικές: 37

    Ιστορίες: 0

    παλαιοτερη Συναντηση με την κοπελα σε Αξιολόγηση: 7.80 — 24/10/2021 - 18:39
    παλαιοτερη Συναντηση με την κοπελα σε Αξιολόγηση: 7.80 — 24/10/2021 - 18:39
    παλαιοτερη Συναντηση με την κοπελα σε χοτελι του κεντρου μετα απο συντομη ανταλλαγη μηνυματων με το γραφειο οπου στην κατηγορια πιπινια μου προτεινε 3-4 κ διαλεξα τη μιλα γιατι την ειχα ερωτευτει απο τις φωτογραφιες.σιγουρα το προσωπο της δεν ηταν τοσο ομορφο οσο αυτο των φωτωγραφιων,δεν ειχε τη λαμψη τους που γραφουν συνηθως οι συναγωνιστες,αλλα ηταν λεπτουλα κ πιτσιρικα οποτε ολα καλα.φοραγε ενα μακρυ φορεμα-πρασινο νομιζω,το οποιο δυσκολευτηκε λιγο να λυσει κ οταν το εβγαλε εμεινε με τα εσωρουχα οπου κ φανηκε το κορμακι της που ηταν μια χαρα,φοραγε κ ενα σλιπακι σαν αυτα που φορανε οι φοιτητριες-βρακακι με κατι ζωγραφιες πανω κ φτιαχτηκα γιατι λεω θα γαμησω τη φοιτητρια της διπλανης πορτας.Δεν μπηκε για ντους ειχε κανει πριν ειπε κ οντως μυριζε πολυ ομορφα,ξεκινησαμε αγκαλιτσες κ μπαλαμουτι κ προσπαθησα να παρω καποια φιλια,τα οποια ομως τα τσιγκουνευοταν κ για γλωσσοφιλα ουτε λογος-δεν ανοιγε το στομα επ'ουδενι,εκει καπου μου δημιουργηθηκε η αισθηση οτι δεν θα παει καλα το ραντεβου κ οταν εβγαλε το σουτιεν ψιλοξενερωσα γιατι τα βυζια της δεν ηταν πολυ ομορφα-καμια σχεση με αυτα των φωτογραφιων δυστυχως-καπως πεσμενα ,χαλαστηκα παντως στη θεα τους,αλλα επειδη ειμαι αγαπουλης συνεχισα τις αγκαλιτσες με τα ελαχιστα φιλια που ξεκλεψα ,βγαζοντας της το φοιτητικο σλιπακι οπου εμφανιστηκε το ομορφο μουνακι απο το οποιο πηρα μια πρωτη γευση.Μετα απο λιγο κατεβηκε για πιπα,η οποια ηταν καλη,εκει μονο βγηκε η γλωσσα της απο το στομα της κ επαιξε με το οργανο μου.Το μεγαλυτερο ξενερωμα το εφαγα οταν της ζητησα να περασουμε στο 69 κ αρνηθηκε λεγοντας μου καποια δικαιολογια την οποια δεν πολυκαταλαβα,αλλα το προσπερασα κ αφου την αφησα να ασχοληθει λιγο ακομα με τον μικρο της ζητησα να ξαπλωσει ανασκελα για να επιδοθω στο αγαπημενο μου μερος του ραντεβου οπου εκει ηταν πολυ δεκτικη κ με αφησε να της φαω το μουνακι με πολυ ενταση εχοντας γραπωσει τα κωλομερια της κ ενιοτε τα βυζακια της μεχρι που ενιωσα οτι τελειωσε κ με κοιταζε χαμογελαστη.στη συνεχεια την πηρα ιεραποστολικα στην αρχη δεν με αφηνε για φουλ διεισδυση,αλλα στη συνεχεια ανοιξα φουλ τα ποδια της κ τη γαμησα σε αυτη τη σταση μεχρι που τελειωσα.Μετα ξαπλωσαμε μεχρι να τελειωσει η ωρα κ μιλησαμε λιγο,ειχε 2 μερες που ειχε ερθει μετα απο μεγαλη ταλαιπωρια για να ερθει απο την Ουκρανια,5 μερες ταξιδι.Γενικα παρα τα αρνητικα ειχε τη φρεσκαδα που ζηταω ,πηρα κ μια αισθηση αματουραδας που ειναι παντα καλοδεχουμενη οταν εχεις απεναντι σου ενα χαμογελαστο κοριτσι.Συγγνωμη για τη μεγαλη κριτικη ελπιζω να μη σας κουρασα.Εν κατακλειδι παρα τα αρνητικα που εγραψα πηρα αυτο που ηθελα σε μεγαλο βαθμο κ περασα ομορφα.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money