Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    TOMCRUISE AvatarTOMCRUISEΜηνύματα: 5543 Κριτικές: 37

    Ιστορίες: 0

    Παλαιοτερη Συναντηση με την κοπελα σε Αξιολόγηση: 8.20 — 24/10/2021 - 18:34
    Παλαιοτερη Συναντηση με την κοπελα σε Αξιολόγηση: 8.20 — 24/10/2021 - 18:34
    Παλαιοτερη Συναντηση με την κοπελα σε ξενοδοχειο του κεντρου μετα απο ανταλλαγη μηνυματων με το γραφειο το οποιο μου εδωσε καποιες επιλογες για την κατηγορια πιπινια που ζηταω κ μετα απο λιγη σκεψη επελεξα την ευα εχοντας ενα σχετικο αγχος αφου δεν υπηρχαν αλλες κριτικες.εμφανιστηκε μια πολυ ομορφη κοπελα δεν εμοιαζε ακριβως με τις φωτογραφιες καπως σοβαρη κιολας ενω στις φωτο ειναι μες την τρελη χαρα,συντηρητικο ντυσιμο καθολου ξεκωλε,ενα παντελονακι κ απο πανω κατι σαν μπλουζα-δεν θυμαμαι ακριβως,μιλουσε τελεια αγγλικα,μου ειπε οτι δουλευει στα τουριστικα κ ηρθε τουρ επειδη δεν εχει δουλεια τωρα,αφου αφαιρεσε παντελονι μπλουζα ξεκινησαμε αγκαλιτσες κ γλωσσοφιλα ενω φοραγε ακομα σουτιεν κ σλιπ ντουζ μου ειπε οτι ειχε κανει πριν ερθει κ οντως μοσχομυριζε.αφου της εβγαλα το σουτιεν εμφανιστηκαν τα βυζακια της μεγεθους 1,μικροτερα απο αυτα των φωτοφραφιων,τα οποια εγλειψα παραταυτα.γενικα βελουδινη επιδερμιδα με ξανθιες τριχουλες κ ενα μουνακι πανεμορφο κλειστου τυπου,το οποιο το εγλειψα στο 69 κ μετα οταν τη γυρισα ανασκελα,φανηκε να μη γουσταρει ιδιαιτερα το γλυψιμο σαν να σα δυσανασχετησε λιγο κ επειδη ημουν κ πολυ κουρασμενος δεν προσπαθησα να τη γλυψω οσο θα ηθελα κ δεν ευχαριστηθηκα γλυψιμο.μετα μπηκα να τη γαμησω οπου με τα ποδια της δεν με αφηνω να κανω βαθια διεισδυση κ πολυ συντομα εχυσα μεσα της.Γενικα δεν περασα οσο καλα ηθελα,παροτι χαρηκα που ηταν πολυ ομορφο το μωρο,ομως δεν μου φανηκε οτι ηταν τοσο δοτικο.βεβαια αν ημουν πιο ξεκουραστος νομιζω οτι θα την ξεπερναγα αυτη τη μετρια συμπεριφορα κ θα περναγα καλυτερα,οποτε πιστευω οτι εφταιγε κ η κουραση μου σε μεγαλο βαθμο.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money