Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    TOMCRUISE AvatarTOMCRUISEΜηνύματα: 5543 Κριτικές: 37

    Ιστορίες: 0

    παλαιοτερη κριτικη Επιστροφη στο σπορ μετα απο Αξιολόγηση: 9.40 — 24/10/2021 - 19:21
    παλαιοτερη κριτικη Επιστροφη στο σπορ μετα απο Αξιολόγηση: 9.40 — 24/10/2021 - 19:21
    παλαιοτερη κριτικη Επιστροφη στο σπορ μετα απο αρκετο καιρο & λιγες μερες μετα τη 2η δοση του εμβολιου,το οποιο για να ειμαι ειλικρινης περισσοτερο το εκανα ωστε να μπορω να συνευρισκομαι ερωτικα με οποια θελω,χωρις να σκεφτομαι κορονοιους . Στελνω μηνυμα αργα το βραδυ στο your angels οπου ειχα σταμπαρει 5-6 κοπελες, μια κ μιση κ ρωταω ποιες κοπελες ειναι διαθεσιμες στο στυλ που μου αρεσει-μικρες σε ηλικια με φυσικο στηθος ,μετα απο ενα τεταρτο απαντηση 1 ονομα Νικολ,τωρα πως γινεται το πολυπληθεστερο γραφειο με ενα στολο γυρω στα 60 κοριτσια,αργα το βραδυ καθημερινης να εχει μονο μια διαθεσιμη πραγματικα πολυ μεγαλη εντυπωση μου κανει-μπορει να ειχε σκασει κανας σαουδαραβας & να ειχε κλεισει ολο το γραφειο-η κοπελα ειχε σουπερ φωτοφραφιες & σουπερ & πολλες κριτικες,αλλα οταν βλεπω γενικα πολλες κριτικες κατι κλωτσαει μεσα μου & μου λεει να μεινω μακρια,διοτι φοβαμαι οτι θα σκασει καποια με πολυ επαγγελματισμο & θα της λειπει το στοιχειο της αματουραδας που συνηθως ψαχνω-για αυτο το λογο δεν εχω επιδιωξει συναντηση με την DIA για την οποια παραμιλατε ολοι. επισης 2 συναγωνιστες εγραψαν οτι την εχει δει λιγο ντιβα & αυτο ηταν το κερασακι στην τουρτα για να την απορριψω οριστικα. Καπου εκει σκεφτομουνα ο,τι ειμαι λιγο κουρασμενος & οτι μαλλον δεν με θελει σημερα,αλλα επειδη με ετρωγε στελνω μηνυμα & στο golden.Σχετικα αμεση απαντηση με 4 ονοματα,κατριν,σαντρα & 2 ακομα που δεν με ενδιεφεραν.Η Σαντρα με ειχε κατακαυλωσει απο τη μερα που εμφανιστηκαν οι φωτογραφιες της,αλλα με αποθαρρυναν τα κιλα που εγραφε στη σελιδα της-ρωτησα σχετικα το γραφειο & μου απαντησαν οτι ειναι "κοριτσι με καμπυλες " & οτι αν θελω πιο μοντελε κοριτσι τοτε η Κατριν ειναι αυτο που ζηταω,οποτε καταληγω στην Κατριν. Παω ξενοδοχειο κανω ντουζακι & περιμενω με την πετσετα,γενικα στην πορνοκαριερα μου,η προσμονη για το τι θα αντικρισω με το που ανοιξω την πορτα ειναι η μιση αδρεναλινη του ραντεβου,τοκ τοκ στην πορτα,ανοιγω & οπως κοιταζω ευθεια για να συναντησω το προσωπο της κοπελας-εχω κανονικο υψος-αναγκαζομαι να στρεψω το κεφαλι προς τα πανω για να συναντησω το γλυκο προσωπο της πανυψηλης μουναρας που μολις ειχε σκασει!!!!!!! Μπαινει μεσα ξεκαβαλαει απο τις τακουναρες των φωτογραφιων & παλι ομως μου εριχνε 2-3 ποντους & εγω χαζευω το κορμι της & απο μεσα μου πανηγυριζω που εχει σκασει τοσο ομορφη κοπελα. Βγαζει το φορεμα της,σουτιεν δεν φοραγε,& το βρακακι της & μπαινει για ντουζ.πολυ λεπτη οπως στις φωτο & πολυ μικρα βυζια. Βγαινει απο το ντουζ & αρχιζουμε αγκαλιες με εμενα να φλειφω τα βυζακια της ,αλλα φιλια γιοκ,ουτε καν φιλια στο στομα,δε μιλαω για γλωσσοφιλα,διοτι αυτο δεν το ανεφερε στις παρεχομενες υπηρεσιες της,αλλα το ειχανε επισημανει & οι 2 συναδελφοι στις πολυ κατατοπιστικες κριτικες τους,οποτε το περιμενα. Στη συνεχεια της ζηταω να κανουμε 69 & εκει ερχομαι φατσα καρτα με το μουνακι της-το καλυτερο σημειο του ραντεβου για μενα παντα-γραπωνω τα κωλομερια της & γλυφω το μουνακι της λυσσαλεα & αυτη με τσιμπουκωνει αρκετα ομορφα. κατοπιν της ζηταω να ξαπλωσει κ συνεχιζω το γλυψιμο για κανα τεταρτο ενω αυτη βγαζει ψιλοψευτικα βογκητα,αφου τελειωνω το γλυψιμο σηκωνομαι ορθιος για να περιποιηθει τον μικρο λιγο ακομα & μετα μου φοραει το σκουφο για να κανω εισοδο.Βαζει αρκετο τζελ-με ψιλοχαλασε αυτο,προφανως το φλυψιμο δεν της εφτασε-& τη γαμησα ιεραποστολικα για να βλεπω το προσωπακι της και να φιλησω λιγο και το προσωπο της αφου τα χειλια δεν με αφηνε να τα αγγιξω ,στην αρχη λογω τζελ δεν ειχα την αισθηση που ηθελα,αλλα στην πορεια ειχα καλυτερη & πιο στενη αισθηση και το τελος ηρθε μεσα της,εχοντας την αγκαλια οπου και εμεινα για κανα διλεπτο μεχρι να ημερησει η πουτσα μου και να στραγγιξει. Μειναμε λιγο αγκαλια & μετα εκανε ντουζακι & εφυγε χωρις φιλακι. Με λιγα λογια περασα παρα πολυ ωραια με ενα πανεμορφο μωρο,αμα εδινε και γλωσσοφιλα θα περναγα λιγο καλυτερα,αλλα ας μην ειμαι αχαριστος.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks