Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Svetlana  (Your Angels)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 2
  • Προβολές: 43

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

Paparovicz AvatarPaparoviczΜηνύματα: 503 Κριτικές: 127

Ιστορίες: 0

Adults In The Room Λοιπόν σήμερα είπα Αξιολόγηση: 9.40 — 05/03/2022 - 21:04
Adults In The Room Λοιπόν σήμερα είπα Αξιολόγηση: 9.40 — 05/03/2022 - 21:04
Adults In The Room Λοιπόν σήμερα είπα να δοκιμάσω την Σβετλάνα μιας και η Λόλα που είχα διαλέξει μου ξέφυγε, κλείστηκε το ραντεβουδάκι μας στο αγαπημένο μου ξενοδοχείο. Με το που φτάνω αρχίζω να παρφουμαρίζομαι για να την υποδεχτώ με το που χτυπάει η πόρτα αντικρίζω ένα skinny κορίτσι ντυμένη στα λευκά από πάνω ως κάτω, πρόσωπο με μάγουλα ελαφρός αδυνατισμένα και όμορφες μα τάρες με το που μπαίνει μου σκάει δυο φιλάκια στο μάγουλο χαριτωμένα προσπαθώντας να την φιλήσω στο στόμα. Με το που μπαίνει άρχισα να την γδύνω για να δω που υπάρχουν πιασίματα για να αρχίσω το μπαλαμούτι, αλλά δυστυχώς δεν υπήρχαν βγάζοντας τις τα ρούχα φανερώθηκε ένα αδύνατο σωματάκι φάση μοντελέ, ποδάρας άπαιχτες και ροδαλά καλοστημένα βυζάκια 2,5 δεν προλαβαίνω και ριχνόμαστε στο κρεβάτι με ένα βλέμμα από την πλευρά της πολύ σεξιστικό το οποίο με καύλωσε και έκανε τον μητσάρα κάγκελο Προσκύνημα. Στάση 69 με το πούτσο μου στο στόμα της να τον παιρνει όλο μέσα και μετά καθιστή απολαμβάνοντας την θεά στον καθρέφτη καθώς έπαιρνε το πούτσο μου σαγηνευτικά και σεξιστικά με τα μάτια της καρφωμένα πάνω μου, ε λοιπόν δεν άντεξα σκουφώνω τον μητσαρα και κατευθείαν ρίχνεται στο κρεβάτι μπρούμυτα με το κεφάλι γυρισμένο προς τα έμενα με πόζα λέγοντας μου με το βλέμμα της κάρφωσε τον μου Ασάλιωτα και αυτό έγινε βάζοντας τέλος στον πρώτο γύρο. Πάμε στον δεύτερο γύρο αφου χαλαρώσαμε τα είπαμε για λιγάκι σαν adults in the room και κατευθείαν πάλι στο θέμα μας άρχισε πάλι με το βλέμμα της πάνω μου και το στοματάκι τις στο πούτσο μου με τέτοιο τρόπο όπου επιζητούσε ξέσκισμα και ηδονή και αυτό πήρε βάζοντας τίτλο τέλους στον δεύτερο γύρο με ένδοξο τρόπο. Λοιπόν αυτήν την φορά ήταν κάτι διαφορετικό για έμενα από τα συνηθισμένα γούστα μου και το απόλαυσα μέχρι τελευταία στιγμή η γκόμενα είναι φάση skinny μοντέλο αλλά άμα είχε 2-5 κιλά παραπάνω θα ήταν αυτό που λέμε το ιδανικό Μοντέλο έμενα δεν με χάλασε καθόλου έναντι θετός, αυτήν την σεξιστική και παράλληλα καύλα ενέργεια που έβγαζε αυτό το κορίτσι με απογείωσε στα ύψη συστήνεται ανεπιφύλακτα για τύπους που τους αρέσουν τα skinny σώματα εντάξει από πρόσωπο δεν θα ξετρελαθείτε αλλά αυτά που κάνει και βγάζει κατά την διάρκεια του αγώνα άλλο πράγμα αυτά από έμενα ελπίζω να βοήθησα στην επόμενη επιλογή σας καλός σας βράδυ.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
TOMCRUISE AvatarTOMCRUISEΜηνύματα: 5543 Κριτικές: 37

Ιστορίες: 0

παλαιοτερη κριτικη Μια & μιση το βραδυ Αξιολόγηση: 9.40 — 24/10/2021 - 18:45
παλαιοτερη κριτικη Μια & μιση το βραδυ Αξιολόγηση: 9.40 — 24/10/2021 - 18:45
παλαιοτερη κριτικη Μια & μιση το βραδυ στελνω μηνυμα στους αγγελους & ρωταω ποιες κοπελες ειναι διαθεσιμες στο στυλ που προτιμω-νεες,λεπτες & με φυσικο στηθος-ειχα ξεχωρισει 5-6 που ηθελα,οποτε τετοια ωρα ηταν λιγο λοττο να πετυχω καποια απο αυτες.Οι Θεοι ηταν μαζι μου ομως & στις 6 διαθεσιμες κοπελες που μου εστειλε το γραφειο ηταν διαθεσιμη η Σβετλανα την οποια & εκλεισα για τις 2:30. παω στο ξενοδοχειο μπανιαριζομαι & παρφουμαριζομαι & περιμενω... εχει παει 2:50 & δεν εχει ερθει,με ζωνουν τα φιδια,λεω θα φαω ακυρωση,στελνω μηνυμα στο γραφειο να ρωτησω αν θα ερθει,παιρνω καταφατικη απαντηση & πραγματικα μετα απο 5 λεπτα,τοκ τοκ στην πορτα. ανοιγω & μπαινει μεσα μια πολυ ομορφη κοπελα οπως στις φωτογραφιες,ανταλασσουμε μερικα φιλια στην εισοδο & της πιανω & λιγο το πωπουδακι να παρω μια πρωτη γευση . Εδω να σημειωσω οτι παντα βαζω τα λεφτα στο συρταρι του κομοδινου με το που μπαινω στο δωματιο & μετα κανω μπανιο κλπ,ωστε μολις μπει το κοριτσι να της πω τα λεφτα ειναι εκει-παρτα,ωστε να μην χρειαστει μετα να ξαναπλυνω τα χερια μου,ετσι εκανα & με τη Σβετλανα,αλλα μου ειπε αστα τα λεφτα στο τελος,σπανια να μου συμβει αυτο. βγαζει το φορεματακι της,πολυ ωραια σιλουετα,αδυνατη με μικρο στηθος,ξαπλωνουμε & αμεσως αρχιζει πιπα,της λεω ας κανουμε λιγο αγκαλιτσα πρωτα,οποτε ξεκιναμε φιλια,οχι βαθια γλωσσοφιλα,αλλα παιζαμε με τις γλωσσες μας εκτος στοματος,φιλακια παντου,εγλειψα τα βυζακια της,μετα τη γυρισα στο 69-να σημειωσω οτι εχει piercing-δεν με χαλασε σε κατι,αλλα θα προτιμουσα να μην υπηρχε,ξεκινησε πιπα,μου εγλειψε & τα αρχιδια αρκετη ωρα & εγω επιδοθηκα στο αγαπημενο μου κομματι του ραντεβου το γλειφομουνι,εδω να σημειωσω οτι δεν ειχε στηθει με το σωστο τροπο,δηλαδη να εχω το μουνι της φατσα καρτα στο πιατο,αλλα το κραταγε καπως ψηλα & ειχα ξελαιμιαστει. στη συνεχεια της λεω ξαπλαρε ανασκελα να κανω τη δουλεια μου πιο ανετα,ξαπλωνει,αλλα παλι κραταγε το μουνι της καπως χαμηλα & δεν με αφηνε να τη σπατουλαρω δυνατα,στη συνεχεια αφου εγω δεν πτοηθηκα & εκανα τη δουλεια μου,χαλαρωσε καπως & με αφησε να τη γλειψω περισσοτερο οπως το ηθελα,μετα σηκωθηκα ορθιος να με τσιμπουκωσει για να γινω πυραυλος & στηθηκε στα 4-ευτυχως δεν χρησιμοποιησε καθολου τζελ,τη γαμησα λιγο σε αυτη τη σταση χαζευοντας το ομορφο θεαμα περισσοτερο & μετα τη γυρισα στο ιεραποστολικο ,οπου τη γαμησα αρκετη ωρα,μου φανηκε προς το τελος οτι ειχε αρχισει να το ζει & αυτη το εργο & ηρθε το γλυκο τελος εχοντας την αγκαλια. Μιλησαμε & λιγο για την κατασταση κορονοιος κλπ,ανυπομονει να μπορεσει να εμβολιαστει ωστε να ταξιδευει χωρις περιορισμους,μαλλον κατα το σεπτεμβρη,οταν της ειπα οτι εδω πλεον εμβολιαζομαστε οποτε θελουμε,γουρλωσε τα ματια. Συνοψιζοντας περασα μια πολυ ευχαριστη ωρα με μια πανεμορφη κοπελα-για τα γουστα μου παντα-συνειδητοποιημενη σε αυτο που κανει,μου εβγαλε θετικη ενεργεια & εφυγα ευχαριστημενος. Να ειμαστε καλα & να εχουμε ομορφες στιγμες.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks