Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    hijodedios AvatarhijodediosΜηνύματα: 1422 Κριτικές: 32

    Ιστορίες: 0

    Κακόκεφη Αξιολόγηση: 7.00 — 15/03/2023 - 15:25
    Κακόκεφη Αξιολόγηση: 7.00 — 15/03/2023 - 15:25

    Η συνάντηση μας είναι παλαιότερη και κάποια πράγματα μπορεί να έχουν αλλάξει. Η κοπέλα είναι πολύ εμφανίσιμη πρόσωπο και σώμα πολύ όμορφα, μεγαλύτερη όμως σε ηλικία από ότι λέει. Σε σχέση με τις φωτό είτε υπάρχει επεξεργασία είτε είναι κάπως παλαιότερες, το ίδιο κορίτσι όμως. Παρόλο που έλεγε για φιλιά με γλώσσα, εμένα αρνήθηκε να με φιλήσει. Ενώ είχα κάνει μπάνιο μου ζήτησε να ξανακάνω όταν έφτασε και οκ είπα ας φρεσκαριστώ δεν βαριέσαι. Πολύ πάγος η συμπεριφορά, καθόλου αστεία, είχε υφάκι σε φάση αντε να τελιώνουμε. Καλό στοματικό, καλά στησίματα αλλά καθόλου πρωτοβουλία και  έγινε ότι έγινε τεσπά, δεν μου ήταν δύσκολο να τελειώσω. Πήγε να καθαριστεί και είπα ας κάνω μια προσπάθεια να πω καμιά κουβέντα μέχρι να πάρει μπρος ο β' γύρος. Εκεί λοιπόν σαν καλή Ουκρανή που αγαπά την πατρίδα της μου έλεγε για τον Πούτιν που τους σκοτώνει και κινδυνευει η οικογένεια της και άλλα τέτοια και οι ευρωπαίοι δεν κάνουν τίποτα και μπουρου μπουρου ένα ξενέρωμα ολικό επήλθε και πέρασε η ώρα και έφυγε. Τι ήθελα και μίλησα ένας θεός ξέρει, μπορεί όντως να έχει προβλήματα και δικαιολογημένα εμένα όμως πραγματικά δεν με νοιάζει. Ήρθε πάλι και τη θυμήθηκα...

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
    Ηλικία πελάτη 40-49
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Δεν θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Όχι
    Στήθος Φυσικό
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money